زیرجان نگین سرسبز شهرستان گناباد

قابل توجه شورای اسلامی وهمشهریان گرامی :: زیرجان نگین سرسبز شهرستان گناباد

زیرجان نگین سرسبز شهرستان گناباد

مقدم شما را به وبلاگ زیرجان نگین سرسبز گناباد خوش آمد میگویم

زیرجان نگین سرسبز شهرستان گناباد

مقدم شما را به وبلاگ زیرجان نگین سرسبز گناباد خوش آمد میگویم

زیرجان  نگین  سرسبز  شهرستان   گناباد
سید جعفر سید حسینی
صفحه ایینستاگرام : hoseeni62s
دنبال کنندگان ۱ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
نویسندگان
آخرین نظرات

مممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

 

ای وطنم (زیرجان) آبادانی وسربلندیت را از خداوند خواستارم.وبرای آن درحد توان از هیچ کوششی دریغ نکرده ونخواهم کرد .هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود.

احتراما به اطلاع کلیه عزیزان  می رسانم باتوجه به این که طبق ماده 13 آئین نامه اجرائی تشکیلات انتخابات داخلی شوراهای اسلامی روستا انتصاب کارکنان دولت در روستاهای بالای 50 خانوار ممنوعیت داشته و اینجانب نیز به مستفاد از این قانون ممنوعیت برای پست دهیاری داشتم. بر خود لازم دانستم ازاین طریق وکتبامراتب سپاس و  تشکر خود را از شورای اسلامی روستا (آقایان  اسلامی احساندوست  و سید حسینی)به جهت این که بنده را لایق این پست دانستند وبه من اعتماد نمودند وطی این مدت از هیچ کوششی در این زمینه فروگذار نکردند اعلام دارم . وهمچنین از شما همشهریان گرامی که دراین مدت این حقیر را از نظرات شایسته خود بی بهره نگذاشتید تشکر می نمایم ودر پایان از شورای اسلامی روستا  خواستارم به دلیل اهمیت موضوع  هرچه سریعتر نسبت به انتخاب شخص دیگر اقدام نمایند تا انشاءالله با قدم خیر دهیار منتخب وهمکاری مجدانه تمام همشهریان گرامی شاهدعمران وآبادانی هر چه بیشتر روستا باشیم  . در ضمن بنده از این همین جا  همکاری وهمراهی خود را با دهیار منتخب و شورای اسلامی روستا اعلام میدارم .

دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد

مممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۳/۱۲/۱۷
سیدجعفر سید حسینی